Podziękowanie za udział w II Kongresie Górnictwa Skalnego

Pragnę serdecznie podziękować Wszystkim Uczestnikom II Kongresu Górnictwa Skalnego zorganizowanego przez Główną Komisję Górnictwa Skalnego przy Zarządzie Głównym Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa oraz Oddział SITG Kielce, który odbył się w dniach 17 – 19 czerwca 2024 r. Przewodnim motywem Kongresu była konsolidacja branży górnictwa skalnego – szanse i zagrożenia.

KURS SPECJALISTYCZNY DLA OSÓB KIERUJĄCYCH DZIAŁEM TECHNIKI STRZAŁOWEJ W ODKRYWKOWYCH ZAKŁADACH GÓRNICZYCH

Ośrodek Doskonalenia Kadr Technicznych przy Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Górnictwa Oddział w Kielcach prowadzi zapisy na kurs specjalistyczny dla osób kierujących działem techniki strzałowej w odkrywkowych zakładach górniczych.

II Kongres Górnictwa Skalnego 2024

Szanowni Państwo!

Główna Komisja Górnictwa Skalnego przy Zarządzie Głównym Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa oraz SITG Oddział Kielce organizuje w dniach 17-19 czerwca 2024 roku w Hotelu „Uroczysko” w Cedzynie k/Kielc II Kongres Górnictwa Skalnego.

KURS NA STANOWISKO „OPERATOR AGREGATÓW CEMENTACYJNYCH I ZASOBNIKÓW”

KURS NA STANOWISKO „OPERATOR AGREGATÓW CEMENTACYJNYCH I ZASOBNIKÓW” W ZAKŁADACH GÓRNICZYCH WYDOBYWAJĄCYCH OTWORAMI WIERTNICZYMI...

Bal karnawałowy - zaproszenie

Zapraszamy Wszystkich Członków oraz sympatyków Stowarzyszeniana na Bal Karnawałowy SITG O/Kielce, który odbędzie się 20 stycznia 2024 r. od godz. 19 do godz. 3 dnia 21.01.2024 r. w Dworku Binkowskiego przy ul. W. Szczepaniaka 40 w Kielcach.

Barbórka 2023 - fotorelacja

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii gdzie znajduje się fotorelacja z tegorocznej Barbórki.

Czy pani chodzi do pracy w tych szpilkach?

W dniu 04.12.2023r. na zaproszenie wychowawczyni: Pani Beaty Śliwy - gościliśmy w kl. III b w SP.nr 24. w Kielcach w ramach obchodów Święta górniczego "Barbórki".

Zaproszenie na seminarium

Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa w Kielcach oraz Główna Komisja Górnictwa Skalnego Zarządu Głównego SITG organizują SEMINARIUM na temat:

Barbórka Seniorów 2023 - zaproszenie

Tradycyjnym zwyczajem Zarząd Oddziału Kielce Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa zaprasza wszystkich Seniorów - członków i byłych członków Stowarzyszenia do udziału w spotkaniu barbórkowym z udziałem Zarządu Oddziału.

Jubileusz 70-lecia Okręgowego Urzędu Górniczego w Kielcach

W dniu 27 października 2023 roku miałam zaszczyt uczestniczyć w obchodach Jubileuszu 70-lecia Okręgowego Urzędu Górniczego w Kielcach.

SSTVP ze Słowacji w Oddziale SITG w Kielcach

W ramach trwającej już kilkadziesiąt lat współpracy Oddziału SITG w Kielcach ze Słowackim Stowarzyszeniem Strzałowych i Wiertaczy (Slovenska spoloćnost pre trhacie a vrtacie prace)

Informacja - II Kongres Górnictwa Skalnego

Szanowni Państwo

Główna Komisja Górnictwa Skalnego przy Zarządzie Głównym Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa oraz SITG Oddział Kielce organizuje w dniach 17 - 19 czerwca 2024 roku w Hotelu „Uroczysko” w Cedzynie k/Kielc II Kongres Górnictwa Skalnego.

KURS NA STANOWISKO „WIERTACZ – MECHANIK WIERTNI” W ZAKŁADACH GÓRNICZYCH

KURS NA STANOWISKO „WIERTACZ – MECHANIK WIERTNI” W ZAKŁADACH GÓRNICZYCH WYDOBYWAJĄCYCH OTWORAMI WIERTNICZYMI KOPALINY INNE NIŻ WĘGLOWODORY ORAZ W ZAKŁADACH WYKONUJĄCYCH ROBOTY GEOLOGICZNE, Z WYŁĄCZENIEM ROBÓT SŁUŻĄCYCH POSZUKIWANIU LUB ROZPOZNAWANIU ZŁÓŻ WEGLOWODORÓW

WYJAZD TECHNICZNY DO KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.

W dniach 16 i 17 czerwca 2023 r. czternastu członków Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa w Kielcach uczestniczyło w wyjeździe technicznym do KGHM Polska Miedź S.A. w Lubinie.

Polecamy publikację

 

Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY O WYDANIU PRZEZ NASZEGO KOLEGĘ DR INŻ. ANDRZEJA SZLAGOWSKIEGO KSIĄŻKI WŁASNEGO AUTORSTWA PT. „DOSKONALENIE PROCESU WYDOBYWCZO-PRZERÓBCZEGO W KOPALNI SUROWCÓW SKALNYCH PRZY WYKORZYSTANIU NIEKTÓRYCH METOD MATEMATYCZNYCH I ZASAD OBLICZEŃ TECHNOLOGICZNYCH”

KURS NA STANOWISKO „WIERTACZ – MECHANIK WIERTNI” W ZAKŁADACH GÓRNICZYCH

 

Uprzejmie informujemy, że SITG o/Kielce organizuje KURS NA STANOWISKO „WIERTACZ – MECHANIK WIERTNI” W ZAKŁADACH GÓRNICZYCH WYDOBYWAJĄCYCH OTWORAMI WIERTNICZYMI KOPALINY INNE NIŻ WĘGLOWODORY ORAZ W ZAKŁADACH WYKONUJĄCYCH ROBOTY GEOLOGICZNE, Z WYŁĄCZENIEM ROBÓT SŁUŻĄCYCH POSZUKIWANIU LUB ROZPOZNAWANIU ZŁÓŻ WEGLOWODORÓW”

WALNE ZGROMADZENIE ODDZIAŁU SITG W KIELCACH

W dniu 9 maja 2023 r. w Sali budynku NOT w Kielcach odbyło się Walne Zgromadzenie Delegatów Oddziału, w którym uczestniczyli zaproszeni goście – kol. Janusz Czarnecki, Wiceprezes SITG i kol. Natalia Lindner, Dyrektor Biura Zarządu Głównego SITG.

ZAPROSZENIE NA OGNISKO

Koleżanki i Koledzy

Zapraszamy na piąte wspólne ognisko SITG O/Kielce Wszystkich Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się 20.05.2023r. od godz. 15.00 przy ulicy Piekoszowskiej 137 w Kielcach. Istnieje możliwość parkowania przy posesji właściciela.